• Неодамнешно
Чуда на нација момчиња јакна за кошула, големини 4- & хаски
zoom_in

Чуда на нација момчиња јакна за кошула, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шакот - смело комбо кошула и јакна за да создаде трендовски и уникатен изглед што ќе го сака. Јакна за кошула на чудо нација е токму она што тој треба да остане топло во поладни денови. Слој над неговите омилени графички маички и фармерки за без напор, кул и удобна облека на денот. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% памук; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од точка. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Печатете го Шакот за момчиња од Wonder Nation.

Избор на купувачи..