• Неодамнешно
Бесплатно собрание на женските високи 70 -тите години на нозете со ширина на ногата
zoom_in

Бесплатно собрание на женските високи 70 -тите години на нозете со ширина на ногата

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Широкиот дизајн на ногата и класичниот дизајн од 5 џеб носи гроздобер чувство на овие високи фармерки од слободното склопување. Направено со мека, истегната ткаенина за лесно движење, овие 70 -тина фармерки сигурно ќе станат нов фаворит. Исклучиво на. Материјал : 92% органски памук/6% еластомутлистер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : поставен преку колкот и бутот. Подигање : Висок пораст. Затворање : Поштенски преден со затворање на копчињата. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : широка нога; Мека, истегната ткаенина. Бесплатно собрание Високиот пораст на 70 -тите години на нозете со директни фармерки за жени. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Избор на купувачи..