• Неодамнешно
Роторот на сопирачките на сопирачките компатибилни со Infiniti Q Предниот, левиот возач или десниот патник се вклопуваат Изберете: Nissan Sentra S SV SR SL, 2003- Nissan Frontier
zoom_in

Роторот на сопирачките на сопирачките компатибилни со Infiniti Q Предниот, левиот возач или десниот патник се вклопуваат Изберете:

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние сме динамична група на професионалци управувана од мисија да направиме несреќа со велосипедизам бесплатно. Развојот и комерцијализацијата на нашата технологија за сопирање на сопирачката беше инспирирана од дедото на нашиот основач, кој му го скрши вратот, откако ја надмина предната сопирачка во стоп за паника и прелистувајќи ги лентите. Surestop е систем на сопирање за велосипеди што спречува вообичаени несреќи со рачка со глава. Ние се здружуваме со велосипедски компании ширум светот за да го направиме сопирањето безбедно, паметно и едноставно. РОТОР ЗА ДИСТИРАЕ НА ДИСКИОТ ЗА СОВЕТНИК КОПАТИТИВНО СО INFINITI QX4 Предниот, левиот возач или десниот патник 1997 го заменува бројот на OE : 402060 W001. 5861186400. 40206 VE400. Број на размена на дел : 12042063.402060 W001.5861186400,40206 VE400. Машински и завршени за мазна, трајна моќност. Внимателно изработено до правилен опсег за да се спречи Wobbling . Стилизиран финиш нуди мазна, реактивна контрола на сопирањето.

Избор на купувачи..