• Неодамнешно
Персонализирана тато земи ми ја кутијата за рака
zoom_in

Персонализирана тато земи ми ја кутијата за рака

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колку е одлична идеја за подароци за тато за денот на татковците, на ден на свадба или за подарок за роденден или празник. Тато сигурно ќе ги чува своите најскапоцени работи во овој прекрасен персонализиран тато, земете ја мојата рака дрвена кутија за чување. Има елегантен дизајн и може да има фотографии, накит, ситници и неколку други важни артикли. Оваа персонализирана кутија за чување има надворешна темно дрво и беж црвена обвивка на ентериерот со песна насловена како "Тато земи ми ја раката " на горниот капак. Може да се персонализира со една линија на текст, до 36 карактери за да ја искажете вашата loveубов и посветеност. Персонализирана тато Земи ми ја кутијата за рака : Персонализирана кутија за чување. Мерки за кутија за накит за чување 8,75 "x 5". Внатре има постава за беж светло. Може да се персонализира со една линија на текст, до 36 карактери.

Избор на купувачи..