• Неодамнешно
Поли Џеб - Поли Џебна Мрежа-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Поли Џеб - Поли Џебна Мрежа-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 143.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поли Џеб - Поли Џебна Мрежа-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Поли џеб и придружните трговски марки и трговски фустан се во сопственост на, и се користи под лиценца Од, Мател. ● 2023 Мател.

Избор на купувачи..