• Неодамнешно
Чудо на нација Девојки за деца поштеди предни чизми
zoom_in

Чудо на нација Девојки за деца поштеди предни чизми

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Девојки за девојчиња Wonder Nation Nation Nation Winter Boot е направено со PU горе за мека и отфрлање на вода. Има предна патент и големи ленти за ногата што е лесно да се влезе и исклучите. Исто така, има две надворешни страни на TPR во боја со отпорна на лизгање. Тоа е мала тежина и симпатична. ПУ Горна. Веб на грб. Патент за лесно носење. Голема лента. Две бои TPR надворешна плоча.

Избор на купувачи..