• Неодамнешно
Студената индустрија Лејди Гага Познати луѓе ликови мода дизајн врамена wallидна уметност од Фред Бичхал
zoom_in

Студената индустрија Лејди Гага Познати луѓе ликови мода дизајн врамена wallидна уметност од Фред Бичхал

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Фред Бирчал.

Избор на купувачи..