• Неодамнешно
Бесплатни панталони за замор на момчиња собрание, големини со 4-18
zoom_in

Бесплатни панталони за замор на момчиња собрание, големини со 4-18

DEN 240.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изработени во памучна двојка со лесно носење, панталоните за замор на Слободното собрание се направени за да се справат со недела. Многу џебови и многу удобност ќе ги направат овие нови омилени. Пар со нашата скучна јакна и џебни маички со долги ракави за удобен и трендовски слоевит изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : две странични џебови; Еден заден џеб. Карактеристики : цврсти бои или печатење на сите; еластична лента за половината со влечење за удобност; манжетни полите. Панталони за замор на Твил за момчиња од слободно собрание.

Избор на купувачи..