• Неодамнешно
Без граници Каден прашка Функционална торба за рамо на рамото
zoom_in

Без граници Каден прашка Функционална торба за рамо на рамото

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете го вашиот секојдневен стил со трендовски вреќа за прашка од без граници. Надворешните џебови се совршени за одржување на најважните работи и мора. Торба со мала големина; 7-1/4 ”W x 13” H x 3-1/4 ”D (ширина се мери преку дното на чантата). Прилагодлива лента за рамо со пад од 16 ”. Затворање на поштенски патенти. Хардвер со сребрен тон; Две надворешни џебови на поштенски патенти. Ткаена постава. Човек направи материјали. Увезени.

Избор на купувачи..