• Неодамнешно
Пријателски сладолед за сладолед за сладолед. Оз. Кутија
zoom_in

Пријателски сладолед за сладолед за сладолед. Оз. Кутија

DEN 75.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ролна, прослава, рубрика за сладолед од кутија 48 мл. Премиум чоколаден сладолед со чоколадни крцкави опкружени со вкусен сладолед од ванила, на врвот со традицијата на Фуџ. Бонбони не се вклучени. Квалитет од 1935 година : Пријателците имаат богато наследство на вкусно кремасти сладолед со квалитетни состојки. Наградете го вашето семејство со автентично искуство во продавницата за сладолед дома и направете ја секоја прилика посебна. Ве молиме, испратете коментари на : Сладолед за услуги за гости, сладолед, ДОО Вилбрахам, м-р 01095. 1-800-966-9970 (бесплатно) или посетете ја нашата веб-страница : . Приложете кодови на производи и датуми од пакет со кореспонденција. Упатства за сервирање : Не одмрзнувајте во фрижидер. Парче додека е замрзнато не повеќе од 15 минути пред да служите. За најдобри резултати, потопете го ножот во топла вода и исушете го со крпа веднаш пред да се исечете. Чувајте замрзнати. Информации за алерген : Содржи млеко, соја, пченица. 48 FL OZ (1,5 QT) 1,42 LT WILBRAHAM, MA 01095 800-966-9970 Roll за сладолед, ролна за славење. Премиум чоколаден сладолед со чоколадни крцкави опкружени со вкусен сладолед од ванила, на врвот со крцкави и чоколади, покриени со слој од сино сладолед со вкус на шлаг и украсени со конфети и молшмалови. Додаден вештачки вкус. Со Chocolaty Crunchies! Донесете дома традиција на пријателска. Квалитет од 1935 година : Пријателството има богато наследство на вкусно кремасти сладолед со квалитетни состојки. Наградете го вашето семејство со автентично искуство во продавницата за сладолед дома и направете ја секоја прилика посебна. Фејсбук. Твитер. Инстаграм. Pinterest. You Tube. Поврзете се со Пријателски. Проверете нè на. Ве молиме, испратете коментари до : Производство и малопродажба на потрошувачки услуги Пријателски, ДОО. Вилбрахам, м -р 01095 САД. 1-800-966-9970 (бесплатно) или посетете ја нашата веб-страница : . Приложете кодови на производи и датуми од пакет со кореспонденција.

Избор на купувачи..