• Неодамнешно
Авалон дома Клифтон апстрактен ткаен област килим, 2 '2,99'
zoom_in

Авалон дома Клифтон апстрактен ткаен област килим, 2 '2,99'

DEN 551.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата Клифтон е обележана со едноставен и суштински дизајн естетски со мат пигментирани бои и едноставни модерни обрасци измешани за сакан изглед. Машински ткаени од полипропилен, Клифтон може да се пофали со меко, текстурирано предиво во високо ниво за кадифен чувство под нозете. Задушени бои, како што се смирувачки средни тонови на сребрена пепел, мека питтер, челична сина боја, сина пена, златно жолта, црвена кафеава и тиква лате, прават лесна палета на бои за дизајн. Машински ткаени 100% полипропилен. Мат пигментирани бои. Супер мека рака со висок низок ефект. Издржливи перформанси и лесна грижа. Ткаена полипропиленска поддршка. Висина на купот : .39 во.

Избор на купувачи..