• Неодамнешно
Гаранималс бебе момче со шорцеви, 2-пакувања, големини 0м-24м
zoom_in

Гаранималс бебе момче со шорцеви, 2-пакувања, големини 0м-24м

DEN 230.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симпатична и удобна за најкул креации! Овие шорцеви на Гаранималс за бебе момче во плетена ткаенина е убав додаток на неговиот секојдневен стил од време на игра до време на дремка. Со повлекување дизајн за лесни промени и исклучени промени, овие шорцеви се спаруваат со неговите омилени резервоари или маички за забавен, летен изглед-и тој добива два! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Изработени во удобна ткаенина. Шорцеви од Jerseyерси за момчиња од Гаранималс.

Избор на купувачи..