• Неодамнешно
Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia
zoom_in

Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia

DEN 332.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во фуксија, вар зелена и бела боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Машинско миење и суво.

Избор на купувачи..