• Неодамнешно
Автомобилска Боја За Прскање За Нијансирање Буик Вероно Кристално Кларет од Гребење
zoom_in

Автомобилска Боја За Прскање За Нијансирање Буик Вероно Кристално Кларет од Гребење

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние гарантираме и гарантираме нашата боја да одговара На Оригиналниот Производител На Опрема ("ОЕМ") боја чип врз основа на оем спецификации. Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за надворешни поправки на автомобилски чипови, гребење или допир. Ние користиме висококвалитетна боја На Шервин Вилијамс. Ние не сме одговорни за настанатите штети што би биле избегнати доколку се изврши овој тест.

Избор на купувачи..