• Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мистериозно апстрактно сликарство Објавено детали за акварел, сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2, дизајн од Кипи Ле
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мистериозно апстрактно сликарство Објавено детали за акварел, сликање црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : колаж, сликарство, апстрактна. Дизајн од Кипи Леонард.

Избор на купувачи..