• Неодамнешно
Време на одмор Девојки за девојки Sequin Jome Chighter Top, големини 4- & Plus
zoom_in

Време на одмор Девојки за девојки Sequin Jome Chighter Top, големини 4- & Plus

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ширењето Божиќно расположение не може да биде повеќе стилски! Додадете нова одење во нејзината сезонска гардероба со овој џемпер плетен врв од време на одмор! Декорирана со џеб за продолжение на предниот дел, таа ќе сака да го носи ова добро по празниците. Вратот на екипажот. Долги ракави. Графички принт од предната страна. Plip Sequin Kangaroo Pocket. Плетено џемпер. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Christmasеб џемпер Божиќен џемпер за девојчиња од време на одмор.

Избор на купувачи..