• Неодамнешно
© Компатибилен Lexmark со висок принос на црна тонер кертриџ 52D1H
zoom_in

© Компатибилен Lexmark со висок принос на црна тонер кертриџ 52D1H

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштедете уште повеќе со нашиот компатибилен кертриџ за ласерски тонер. Оваа ставка вклучува кертриџ со ласерски тонер со висок принос со висок принос. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Lexmark 521 H кертриџ кога нашите компатибилни материјали за печатач даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Значи, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Оваа ставка работи во следниве печатачи на Lexmark MS : MS810 DE, MS810 DN, MS810 DTN, MS810 N, MS811 DN, MS811 DTN, MS811 N, MS812 DE, MS812 DN, и MS812 DTN. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. LD © Компатибилен Lexmark High Adion Caster Toner Castridge 52 D1 H00 (MS810, MS811, MS812, MS710 серија) (принос од 25,000 страници).

Избор на купувачи..