• Неодамнешно
Атлетски работи машки и големи машки забивачки шорцеви, до големина 5xl
zoom_in

Атлетски работи машки и големи машки забивачки шорцеви, до големина 5xl

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали се возите кон корпа, да работите во теретана или да трчате работи, ќе бидете удобни во атлетските дела за машка зачудувачка шорцеви. Тие се изработени од мек и издржлив полиестер со градежна мрежа што нема да ве прегрее или да го ограничи вашето движење и да имаат подолг инсејм за модерен изглед. Овие атлетски шорцеви имаат покриена еластична лента за половината и внатрешно влечење за привлечно, прилагодено вклопување. Две странични џебови се држат до вашите најважни работи кога сте во движење. Овие шорцеви за перформанси се достапни во разновидни бои и работат добро во активни и обични ситуации. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 31", градите : 37 ", раменици : 45". Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 9 ". Стил на влечење; еластична половината со влечење. Суво медиум, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини. Направено во Индонезија. Кошаркарски шорцеви за мажи од атлетски дела.

Избор на купувачи..