• Неодамнешно
Чудо на нација девојки кардиган џемпер, големини 4-18
zoom_in

Чудо на нација девојки кардиган џемпер, големини 4-18

DEN 288.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој ултра-мек и удобен кардиган џемпер од Wonder Nation е во право на тренд, со капка рамо и V-вратлива одлична за поставување над нејзините омилени тимови и ками. Спарете го со фармерки и патики за обичен изглед на ладно време, или облечете го малку со здолниште и чизми. Само на. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; ракави со балон. Џемпер со долг ракав кардиган за девојчиња од чудо нација.

Избор на купувачи..