• Неодамнешно
Креативно конвертирање на живописни Велигденски јајца Партии за резерви, служи 8
zoom_in

Креативно конвертирање на живописни Велигденски јајца Партии за резерви, служи 8

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секоја живописна партија за Велигденски јајца за резерви вклучува : 8 живописни велигденски јајца хартиени плочи (9 "), 8 живописни велигденски јајца десертни плочи (7 "), 16 живописни салфетки за велигденски јајца (6,5 "x 6,5 " Велигденски јајца коктел салфетки (5 "x 5 "), и 1 живописна тава за хартија за јајца од јајца (54 "x 102 "). Фрли јајце-клеточна прослава со помош од нашиот живописен партиски партии за јајца. Овој комплет вклучува садови за еднократна употреба за да се направи партиско планирање и да се постави ветре. Сајлата за еднократна употреба има светло обоени и убаво моделирани велигденски јајца за да ви помогне да создадете прекрасна поставка за маса. Акцент со цветен аранжман и нашите координирани велигденски украси за да го комплетираме изгледот! Овој комплет од 49 парчиња е подготвен за вашата велигденска прослава. Фатете го нашиот живописен партиски партии за јајца и завршете ја вашата прослава со нашите координирани материјали за Велигденска забава. 49 Парче живописно Велигденски јајца за партии за резерви. Кит служи до осум гости. Комплетот вклучува садови за еднократна употреба за лесно планирање на забави и чистење.

Избор на купувачи..