• Неодамнешно
Без граници на јуниори од фустанот од чипка на рамото
zoom_in

Без граници на јуниори од фустанот од чипка на рамото

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Воодушевување во деталите. Ова нема граници надвор од фустанот на рамото има прекрасна чипка и плетенка појас. Стил со западни чизми за изглед на шик Бохо. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина M. приближно. 38-1/2 '' Долго од центарот на вратот на задниот дел. Надвор од рамото; високо-ниско полите. Тело од чипка; Фаукс кожен плетенка појас. Наредени. Тело : 90% најлон/10% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..