• Неодамнешно
Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетна нараквици од Пинк Бо - Браун
zoom_in

Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетна нараквици од Пинк Бо - Браун

DEN 203.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни привлечност 7,75 инчи заменливи реверзибилни златни тон на тркалезни кабел почетни нараквици со розова кутија - кафеава.

Избор на купувачи..