• Неодамнешно
Бела капа плажа плима и дојдовен бран минливи води врамени фотографии за уметност во уметност
zoom_in

Бела капа плажа плима и дојдовен бран минливи води врамени фотографии за уметност во уметност

DEN 785.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Дизајн од Иан Винстанли.

Избор на купувачи..