• Неодамнешно
14к Жолто Злато Еднорог Глава Приврзок Ѓердан Со Синџир
zoom_in

14к Жолто Злато Еднорог Глава Приврзок Ѓердан Со Синџир

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во фантазијата со овој приврзок од еднорог изработен сложено од 14 каратно жолто злато со соодветен синџир.14к Жолто Злато Еднорог Глава Приврзок Ѓердан Со Синџир Убаво изработен во 14к жолто злато со Полиран Финиш и го вклучува ланецот што одговара. Може да се исчисти со стандардни раствори за чистење накит, топла вода со сапуница или крпи за полирање - не користете абразиви бидејќи ќе остави гребнатини. Оваа ставка бродови директно од САД. Ако не сте целосно задоволни, едноставно вратете се за 100% поврат. Оваа ставка се испраќа во пакување кутија за накит со потпис, подготвена за давање подароци со класичен, елегантен изглед и чувство. Овој Ѓердан Со Приврзок е совршен подарок за секој роденден, годишнина, празници, благодарам, размислување за вас или од која било причина. SKU : 02 QGG1144. Оддел : Возрасни-Женски.

Избор на купувачи..