• Неодамнешно
Симпатична Црна Овца Мека Фрли Ќебе Лесен Фланелен Руно Ќебе За Кауч Кревет Троседот Патување Кампување За Деца Возрасни
zoom_in

Симпатична Црна Овца Мека Фрли Ќебе Лесен Фланелен Руно Ќебе За Кауч Кревет Троседот Патување Кампување За Деца Возрасни

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Микрофибер,полиестер,руно, фланелен материјал : 100% висококвалитетен супер мек полиестерски микрофибер.КАРАКТЕРИСТИКА : ќебето е супер меко, издржливо и лесно. Тој е отпорен на брчки и избледување, не пролева и е погоден за сите сезони.ГОЛЕМИНА : достапна Е три големини 40х50 инчи, 50х60 инчи, 60х80 инчи идеален за патување, софа, дневна соба, спална соба, канцеларија итн.ЛЕСНА НЕГА : машина за перење во ладна вода со слични бои. Брзо се суши на суво ниско ниво, не е потребно пеглање или скапо чистење!МУЛТИ ФУНКЦИИ : Соодветна употреба за деца и возрасни, кревет ,кауч или одлична идеја за подароци За Божиќни празници. Исто така е лесно да се оди на отворено. Симпатична Црна Овца Мека Фрли Ќебе 40 " x50 " Лесен Фланелен Руно Ќебе За Кауч Кревет Троседот Патување Кампување За Деца Возрасни.

Избор на купувачи..