• Неодамнешно
Жени Гроздобер Прерамки Пинафори Суспендирани Здолништа Џебови Миди Фустан
zoom_in

Жени Гроздобер Прерамки Пинафори Суспендирани Здолништа Џебови Миди Фустан

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 65% Полиестер+35% Памучен Тип : Боја На Фустан : Црн, Темно Сив Пакет вклучува : 1 Фустан Детал За Производот : -Без Ракави-Секојдневен-Едноставен И Удобен-Предни Џебови-Внимание До Средината на Телето : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Избор на купувачи..