• Неодамнешно
Дмкпв Тексас Здолништа Плус Големина Точка Половината Бран Плисирани Женски Здолниште Здолниште Здолниште Шифон Здолниште Здолниште Беж Х-Голем
zoom_in

Дмкпв Тексас Здолништа Плус Големина Точка Половината Бран Плисирани Женски Здолниште Здолниште Здолниште Шифон Здолниште Здолниште

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тексас Здолништа Плус Големина Точка Половината Бран Плисирани Женски Здолниште Здолниште Здолниште Шифон Skirt1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеповеќе проверете Ја Табелата Со Големини . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Крпеница Од Чипка Стил : Секојдневен, Модна Сезона : Цела Сезона : Одговара на големината Должина на облеката : За Коленото, мини ве Молиме обрнете внимание табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Што добивате : 1 Женско Здолниште4.Ова лесно, здолниште е совршено за тие денови!Повод : Клуб, Партија5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . 2.Многу Кул За Носење, Нов Изглед,. Сезона : Цела Сезона. Повод : Клуб, Партија. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење. Што Добивате : 1 Женско Здолниште.

Избор на купувачи..