• Неодамнешно
Јипа Боемски Цветни Печатење Прозорец Завеса Ресел Долги Завеси Третмани Дневна Соба Лен Текстура Завеси Дома Декор Спална Соба Затворен Сива W: 59 H: 87 *
zoom_in

Јипа Боемски Цветни Печатење Прозорец Завеса Ресел Долги Завеси Третмани Дневна Соба Лен Текстура Завеси Дома Декор Спална Соба

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вклучен пакет : Само Завеса Од 1 Панел (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња) Забелешка : 1. Обезбедена приватност : Овие фантастични полуприродни ленени драперии се удобни, пријатни, полутранспарентни, блокираат доволно светлина и природната светлина може да биде доволно густа за да обезбеди приватност. Додадете освежителен шарм на вашиот прозорец, обезбедете секојдневен простор и помек вид.Лесно За Нега : машина/рачно перење само во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско ниво, без белење, пеглање со ниска температура.Дизајн : Половина засенчување, со елегантна ресна, украсете ги прозорците и заштитете го вашиот мебел, подови и уметнички дела од пустошот на сонцето. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.

Избор на купувачи..