• Неодамнешно
Аурурални Женски Фустани На Клиренс Женска Мода Секојдневен Летен Џеб Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Врат
zoom_in

Аурурални Женски Фустани На Клиренс Женска Мода Секојдневен Летен Џеб Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Врат

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Секојдневен Летен Џеб Печатење Со Кратки Ракави V-Фустан За Врат Карактеристики : 1, Карактеристики : Секојдневен, Краток Ракав ,V-Врат, Печатен Фустан Женски Фустан .2, Материјал : Полиест, Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3. Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. 4. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси и заводливи. Сезона : Цела Сезона.Пол : Жени .Повод : Повик.Стил : Секојдневен.Должина : Редовно.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жените Се Облекуваатголемини.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440108cm/42.52"19cm/7.48"124cm/48.82" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Ракав : 19cm/7.48"Должина : 124cm/48.82" женски фустани на дозвола. жените фустани дозвола под size 10 плус големина. дозвола плус големина женска облека. дозвола плус големина женска облека под 5 5. краток ракав фустани дозвола.

Избор на купувачи..