• Неодамнешно
Женска Облека Трендовски Обична Почва Џеб Со Долги Ракави Плетен Пуловер Џемпер Со Врат Подароци За Жени
zoom_in

Женска Облека Трендовски Обична Почва Џеб Со Долги Ракави Плетен Пуловер Џемпер Со Врат Подароци За Жени

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Секојдневен Почвата Долг Ракав Џеб Плете Пуловер V - Вратот Џемпер Палто. Карактеристики : . Акрилик. Мека буци шенил плетена ткаенина, пријателска за кожата и удобна за носење. Карактеристики : Класичен отворен преден дел, бујно плетен, широк долг ракав, лабаво вклопување, раменици за капки, ребрести манжетни и полите, прекрасни бои, два големи странични џебови, целосна должина на покривање на колкот. Овој Плетен Широк Џемпер Палто е одличен за дами да носат во пролет, fall и зимски денови. Костум за забава, работа, датум, училиште, шопинг, свадба, улица, враќање дома, надворешен или секојдневен далиј. Женски зимски топли џемпери од кардиган, слаба лабава надворешна облека,отворена предна кардиганска јакна, откако ќе ја облечете, ќе сакате да спиете во неа! . Сезона : Зима. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : редовно. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Џемпер палто. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) HBYJLZYG Женска Облека Трендовски Обични Почви Со Долги Ракави Џеб Плетен Пуловер V-Вратот Џемпер Палто Подароци за Жени. 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3. со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни, итн. 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 5.Стил : врат/тркалезен врат, долги ракави, меки, фини плетени, елегантни и модерни.

Избор на купувачи..