• Неодамнешно
1сет Деца Отворено Летање Диск Играчка Пластични Ротирачки Летање Плоча Случајна Боја
zoom_in

1сет Деца Отворено Летање Диск Играчка Пластични Ротирачки Летање Плоча Случајна Боја

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Описr. r. ова е детска едукативна играчка за летечки диск, која е добро изработена со пластичен материјал, многу мала тежина и издржлива, лесна за играње и ракување. Смешни летање диск играчка која се враќа во секое време, да се користи на голем тревни површина. Добар избор за подароци за вашите деца, едукативен и многу смешен, за играње на отворено.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Случајна Бојаr. - Материјал : Пластикаr. - Големина : 16. 00 X10, 00 X5, 00cm/6. 29 X3, 93 X1,97in r.- Изработени од врвни пластични материјали, издржливи и практични.р. - Придружувајте го вашето дете да ја игра оваа играчка во односот родител-дете .р. - Едноставно, но забавно,ќе им даде на вашите деца среќно детство .р. - Професионално дизајнирана, интересна играчка за летечка плоча е направена од врвен материјал .р. - забавувајте се со овој летечки диск што е одличен за деца и возрасни . Изработени од врвни пластични материјали, издржливи и практични. Придружете го вашето дете да ја игра оваа играчка во односот родител-дете. Едноставно, но забавно, ќе им даде на вашите деца среќно детство. Професионално дизајнирана, интересна играчка за летање е направена од врвен материјал. Забавувајте се со овој летечки диск кој е одличен за деца и возрасни.

Избор на купувачи..