• Неодамнешно
Градници За Склекови За Жени Долна Облека Без Цврста Жица Едноделна Целосна Покриеност Секојдневна Долна Облека
zoom_in

Градници За Склекови За Жени Долна Облека Без Цврста Жица Едноделна Целосна Покриеност Секојдневна Долна Облека

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ироинидни Градници За Склекови За Жени Долна Облека Без Цврста Жица Едноделна Целосна Покриеност Секојдневна Долна Облека Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека и, исто така, секси секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Женски Повод : Секси Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Секси Како Да се мие : Ладно Миење Раце што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Секси Долна Облека Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Чаша : 32/70А/Б Долна Биста : 65-75см/25,59-29,53 "Горна Биста : 65-80см/25,59-31,50" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Чаша : 34/75А/Б Долна Биста : 70-80см/27,56-31,50" Горна Биста : 70-85см/27,56-33,46" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Чаша : 36/80А/Б Долна Биста : 75-85см/29,53-33,46 "Горна Биста : 75-90см/29,53-35,43" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Чаша : 38/85А/Б Долна Биста : 80-90см/31.50-35.43 "Горна Биста : 80-95см/31.50-37.40" Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Чаша : 40/90А/Б Долна Биста : 85-95см/33,46-37,40 "Горна Биста : 85-100см/33,46-39,37". Удобно, слободно време и стилски. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. чипка градници за жени. црни градници. дебел ремен градник. 38с градник. црни градници за жени. чипка притисни градници за жени. градници за жени целосна поддршка.

Избор на купувачи..