• Неодамнешно
Гомели Жени Пуловер Ноќта На Вештерките Печатење Дуксер Лабава Фит Дуксери Дами Долга Линија Спортски Ветробранки Врвови Со Качулка Со Долги Ракави Црвена М
zoom_in

Гомели Жени Пуловер Ноќта На Вештерките Печатење Дуксер Лабава Фит Дуксери Дами Долга Линија Спортски Ветробранки Врвови Со

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајн-Секојдневни Дуксери, Висок Низок Раб, Принт За Ноќта На Вештерките, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење, Џеб Од Кенгур. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Женскиот пуловер со дуксери изработен од мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери Со Врвки Тип На Шема : Ноќ На Вештерките Печатење Боја : Црна Бела, Темно Портокалова, Светло Сива, Црна, Црвена, Портокалова, Сива, Црна Портокалова (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : Должина На Качулка : Должина На Долги Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики. Женските дуксери со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед. Слатки есенски дуксери за жени кои имаат принт за ноќта на вештерките, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечење, со симпатичен џеб од кенгур напред. Модни дуксери за пуловер за ноќта на вештерките/деловна секојдневна облека за жени/дуксери со џеб/врвови за влечење на врвки за ноќта на вештерките.

Избор на купувачи..