• Неодамнешно
Инктастична Бејзбол Спортска Топка Подарок Бебе Момче или Девојче Боди
zoom_in

Инктастична Бејзбол Спортска Топка Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

бејзбол новороденче ползавец подарок за љубителите на бејзбол и спортски тимови. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Бејзбол Спортска Топка Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс 0080 Розова 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. тим деца порибување полнење едно парче новороденче ползавец hws.

Избор на купувачи..