• Неодамнешно
ПАРК Шарени Микрофибер Шенил Авто Автомобил Ракавица За Перење Прашина Крпа Алатка За Чистење Боја Виолетова
zoom_in

ПАРК Шарени Микрофибер Шенил Авто Автомобил Ракавица За Перење Прашина Крпа Алатка За Чистење Боја Виолетова

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

1 ракавица/ракавица за перење Автомобили, изработена од микрофибер шенил материјал. Лесно се мие и суши. Мек, удобен и добар стисок, силна апсорпција. Четкањето ракавици не може да остави никакви гребнатини деликатни површини во вашиот автомобил. Користете со помалку вода и сапун.

Избор на купувачи..