• Неодамнешно
Маици За Жени Обични Сончогледови Цветни Печати Круг Вратот Маица Краток Ракав Блузи Маица Маица Врвот Блуза
zoom_in

Маици За Жени Обични Сончогледови Цветни Печати Круг Вратот Маица Краток Ракав Блузи Маица Маица Врвот Блуза

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Ракав : 40см/15.75 "Должина : 63см/24.80". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 48cm/18.90 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 51cm/20.08 " Должина : 75cm/29.53". Женски Обичен Сончоглед Печатење Маица Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Карактеристика : 1. Модни женски врвови. 2. Дизајнот на о-вратот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Жените врвови Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Избор на купувачи..