• Неодамнешно
Powtree Wii Контролер, Безжичен Wii Далечински Управувач и Nunchuck Контролер Со Силиконски Случај И Ремен За Wii Wii Wii Mini
zoom_in

Powtree Wii Контролер, Безжичен Wii Далечински Управувач и Nunchuck Контролер Со Силиконски Случај И Ремен За Wii Wii Wii Mini

DEN 719.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Променете ги новите батерии; 2. ● Извонредно Аудио и вибрации queaker обезбедува инстант аудио, во комбинација со силни повратни информации за вибрации обезбедуваат извонредно искуство со игри. Контролорот wii прифаќа безжична технологија за пренос со голема брзина од 2,4 G, максималното растојание за безжично поврзување е 32 стапки, стабилно и без одложување. Батериите може да бидат лабави; 3. Ако имате какви било проблеми со производот или проблеми со поврзувањето, ве молиме комуницирајте со нас навреме. 3 х Безжичен Далечински управувач.

Избор на купувачи..