• Неодамнешно
Скриена Долина Матеница Ранч Салата Облекување И Зачини Микс, Глутен Слободен-Пакет
zoom_in

Скриена Долина Матеница Ранч Салата Облекување И Зачини Микс, Глутен Слободен-Пакет

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Скриена Долина Ранч Облекување Во Стил На Ресторан, Рецепт За Матеница е мешавина од ранч #1 што се користи во рестораните. Тоа е истиот одличен вкус на Ранчот што го очекувавте во вашите омилени ресторани, само што овој пат создавате ранч магија во вашата кујна дома. Едноставно отворете пакетче, земете сад и измешајте матеница и мајонез. Покријте и ставете го во фрижидер најмалку 30 минути. Бидете омилен готвач на сите со омилениот вкус на ресторанот во стилот на сите. Можностите се бесконечни. Додадете засилување на вкусот на вашиот зеленчук, сендвичи, обвивки и хамбургери. Исто така одлично на тако, компири и тестенини. Нула грама маснотии, нула калории по порција, без глутен и без конзерванси. Започнете го вкусот на вашите секојдневни оброци со Ранч! Скриена Долина Матеница Ранч Салата Облекување И Зачини Микс, Глутен Слободен-1 Пакет (Пакет од 3).

Избор на купувачи..