• Неодамнешно
Жена Маици Наставник Љубов Срце Печатени О-Вратот Краток Ракав Врвот Повик Туника Блуза Долги Маици За Жена
zoom_in

Жена Маици Наставник Љубов Срце Печатени О-Вратот Краток Ракав Врвот Повик Туника Блуза Долги Маици За Жена

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прилики : секојдневно носење,работа,дом,состанок,забава,патување, дружење.52" рамо : 47см/18.90" ракав : 20см/7.28" должина : 67см/26.17" големина : xxl биста : 114см/44.50" ракав : 19см/7.94" рамо : 46см/18. Можете да одговарате на високи потпетици и костуми за да станете професионална работна жена. Кога ќе се совпаднете со синџир и здолништа, ќе изгледате мода и шармантно. Тоа може да ја покаже вашата убавина на многу начини. Може да се носи во различни сезони. ​Рачно миење во ладна вода, или миење во машината за перење на копчињата/висат или висат за да се исушат. Цврста Основна Женска Маица Со Долги Ракави Секојдневна Модна Маица За Маици Дами Модна Корејска Маица.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.72" Ракав : 18cm/7.Стилски изложени детали за шиење на деколте, нежна, нежна и практична декорација на копчиња и Маичката со тенок фит ја истакнува фигурата на жената.

Избор на купувачи..