• Неодамнешно
15-dy2035tg 15.6 FHD i3-1125G 2GHz Intel UHD Графика 8GB RAM 256GB SSD Победа Дома Сребро
zoom_in

15-dy2035tg 15.6 FHD i3-1125G 2GHz Intel UHD Графика 8GB RAM 256GB SSD Победа Дома Сребро

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

HP 15.6 " Лаптоп Со Windows Home во S mode - Intel Core i3 11th Gen Процесор-8 GB RAM Меморија - 256gb Ssd Складирање-Сребрена 15.6-инчен дијагонала Целосна HD микро-работ анти-отсјај дисплеј. 11-Та Генерација Intel Core i3-1125 G4 Со Intel UHD Графика. 8 GB DDR4 - 2666 меморија и 256 GB PCIe NVMe m. 2 SSD внатрешна меморија. Читач на отпечатоци, Hp Брзо Полнење. 1 СУПЕРСПЕЕД УСБ Тип-Ц, 2 СУПЕРСПЕЕД УСБ Тип-А, 1 комбо За Слушалки/микрофон, 1 ХДМИ.

Избор на купувачи..