• Неодамнешно
Женска Долна Облека Долна Облека Женска Чипка Собрани Градник Прилагодливи Ремени Чаша Долна Облека
zoom_in

Женска Долна Облека Долна Облека Женска Чипка Собрани Градник Прилагодливи Ремени Чаша Долна Облека

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 100Б ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 44Б Под Биста : 86см/33,86" Чаша : Б Големина : 100С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 44С Под Биста : 86см/33,86" Чаша : Ц Големина : 100д ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 44Д Под Биста : 86см/33,86" Чаша : Д Големина : 105б ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 46Б Под Биста : 89см/35,04" Чаша : Б Големина : 105 C ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 46 C ПОД Биста : 89cm/35.04" чаша : C Големина : 105d ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 46 D ПОД Биста : 89cm/35.04" чаша : D Женски Секси ЧИПКА СОБРАНИ Градник Прилагодливи Ремени чаша за гради долна облекакарактеристики : изработени Од Материјали, Издржливи, погодни ЗА СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕБРА ДИЗАЈН СО Чипка За Шиење чипка, може совршено да ја одразува вашата фигура Дизајнот На Ременот За рамо Може да Биде прилагодено ЗА ДА БИДЕ ПОУДОБНО И ПОУДОБНО ЗА НОСЕЊЕ Без разлика каква боја ќе изберете, за да ви биде поудобно Да Носитесе Надеваме ДЕКА ЌЕ РАЗБЕРЕТЕ Дека МОЖЕ Да СЕ ПОЈАВАТ МАЛИ ГРЕШКИ Во БОЈАТА Тип обрасци : цврст стил : сексиматеријал : Полиестер, СТИЛ НА ЛАЦЕБРА : Притисни UPSFORMAT : 3/4belt тип : Прилагодлив Појас, Рачка не КАБРИОЛЕТШТО ДОБИВАТЕ : 1 X Градник женски градници со предна тока долна Облека Без Челични прстени АНТИ-ДИСТОРЗИИ ПРИМАЊЕ СТРАНИЧНИ ГРАДИ Со ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА Тенки собирни градници за убавина. Женски Тенок Челик Без Прстен Градник Плус Големина Долна Облека Еднобојна Удобна Висококвалитетна Без Челик Градник Мода Тенка Долна Облека. Женските градници за склекови се направени од дишечка и мека ткаенина, со удобно меко светло полнење. Долната жица обезбедува одлична поддршка, елегантен дизајн со долга линија на чипка и контурната чаша за туркање нагоре се собираат и даваат дополнително подигнување и туркање нагоре и одлично деколте, дури и малите гради ќе изгледаат секси. Овој нурнат кабриолет градник е убав за носење длабок врв, длабок в вечерен фустан, фустан без грб или венчаница како невестински градник.Може да одговара за секоја посебна пригода или само секојдневен градник.

Избор на купувачи..