• Неодамнешно
Хомерутс во. Црна И Бела Фло Кора И Стап Отстранлив Плочки
zoom_in

Хомерутс во. Црна И Бела Фло Кора И Стап Отстранлив Плочки

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Можностите се бесконечни со овие 8" х 8 " Црно-Бело Фло Кора и Стап Отстранлив Плочка налепници. Овие прекрасни плочки од кора и стап ќе додадат многу боја, софистициран талент и забавен дизајн на вашата кујна, камин, шари за скали, половина ѕид, бања или ќош. Овие 8" налепници со квадратни плочки во повеќе светли забавни бои и дизајни се лесно, без неред решение за комплетирање на персонализирана и шарена преуредување на просторијата. Лесно се нанесува на секоја чиста сува рамна површина и лесно се отстранува. Повеќекратна употреба и повеќесобна привлечност ја прават оваа опција за дизајн совршена за изнајмувачи, земјопоседници, студенти на колеџ и сопственици на куќи. Излупете и залепете налепници за плочки го олеснуваат претворањето на вашиот простор во дом. Отстранлив без оштетување на површините. Еден комплет содржи 24 налепници. Дизајн На Една Плочка. Сосема Ново. Додадете стил во вашиот дом.

Избор на купувачи..