• Неодамнешно
Сѐ Марија 3-Слој Кутија За Складирање, Корал-Преклопен И Пренослив Алат Бо За Снабдување Со Уметност И Занаетчиство
zoom_in

Сѐ Марија 3-Слој Кутија За Складирање, Корал-Преклопен И Пренослив Алат Бо За Снабдување Со Уметност И Занаетчиство

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Се Што Марија 3-Слој Кутија За Складирање е одличен организатори и опција за складирање. Оваа пластична кутија за контејнери за складирање е конструирана од висококвалитетна, издржлива пластика, осигурувајќи дека содржината на овој случај е безбедна и безбедна. Нашата пластична кутија за складирање содржи 2 фиоки и главен оддел. Доаѓа со рачка, така што е лесен за носење. Совршено е за сортирање уметност, занает, шиење, справување и други алатки. Висококвалитетно Складирање На Занаети - овој уметнички организатор е конструиран со силен, издржлив полипропилен за долготрајна употреба. Премиум Дизајниран Организатор На Занаети - 2-те фиоки што се прикачени на куќиштето и капакот што се отвора за 180° ви овозможуваат лесен пристап до вашите предмети. Повеќенаменска Кутија За Организатор-со димензии од 12"l x 7"W x 6" W, нашите организатори можат да складираат занаетчиски и шиење материјали и многу повеќе.

Избор на купувачи..