• Неодамнешно
Тавоп Есенски Чизми За Жени Жени Црни Чизми Жени Моден Вез Јавање Секојдневни Топли Средни Потпетици Чевли Со Средна Цевка Црни 6
zoom_in

Тавоп Есенски Чизми За Жени Жени Црни Чизми Жени Моден Вез Јавање Секојдневни Топли Средни Потпетици Чевли Со Средна Цевка Црни

DEN 735.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие чизми се и стилски и практични, совршени за покажување на женската елеганција и самодоверба.5 ЕУ : 39 должина : 25 см/9. Големина Шема : Големина : 35 САД : 4. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Избор на купувачи..