• Неодамнешно
Лангвик Писмо Печати Жени Краток Ракав Лабава Кошула Блузи
zoom_in

Лангвик Писмо Печати Жени Краток Ракав Лабава Кошула Блузи

DEN 299.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : . 63% Памук, 32% Полиестер, 5% Спандекс. Висококвалитетна Ткаенина, Ултра меко, Дише, Удобно И Мазно Чувство На Рацете,. Со Растеглив Активен материјал, Многу Нослив Што Се Чувствува Одлично Против Кожата. Функција : . Обичен Кружен Врат, Кратки Ракави,Половина Ракав, Печатење Букви, Маица За Момче,. Преголема Маичка, Мека Ткаенина, Лабаво Вклопување-погодна за сите форми,. Едноставен, но шик дизајн во детали! Обични Основни Маици. Совршено За Носење во сите Сезони. Прилики : . Ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, . погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Слатките кошули може да се подарат и на пријателите и семејството. Натпревар : . Основната Лабава блуза е одлична за спарување Со Шорцеви, Фармерки, Хеланки, секојдневни Панталони . или носете под палто или во пролетните денови. Симпатична маичка за летна гардероба! Писмо Печатење. Краток Ракав. Обична Кошула.

Избор на купувачи..