• Неодамнешно
Фустани За Жени Паѓаат Облека Секојдневен Сетови Здолништа Продавница Висок Крај Фустан
zoom_in

Фустани За Жени Паѓаат Облека Секојдневен Сетови Здолништа Продавница Висок Крај Фустан

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фустани Со Моливи Со Половина Ракав. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 600гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : L Биста : 94cm/37.01" Половината : 84cm/33.07" : 94cm/37.01" Должина : 107.50 cm/42.32"Големина : XL Биста : 99cm/38.98" Половината : 89cm/35.04" : 99cm/38.98" Должина : 110cm/43.31"Големина : XXL Биста : 104см/40.94" половината : 94см/37.01" : 104см/40.94" должина : 112.50 см/44.29"големина : хххл БИСТА : 109см/42.91" Половината : 99см/38.98" : 109см/42.91" Должина : 115см/45.28"Големина : ХХХХЛ биста : 114см/44.88" половината : 104см/40.94" : 114см/44.88" Должина : 117.50 см/46.26" фустани ЗА ЖЕНИ 2022. Елегантен и сладок стил го покажува вашиот уникатен личен шарм и произведува визуелен ефект за слабеење. Добро е да се комбинираат со палта и чизми воumn и зима. Ткаенина : Супер мека,еластична и Лесна,Елегантна Добра ткаенина, многу мека за допир и носење. Супер мека, пријателска за кожата и лесна. Повод : забава, коктел, гостин на свадба, плажа, одмор, одмор, полуформално, дипломирање, роденден, враќање дома и секојдневно носење.

Избор на купувачи..