• Неодамнешно
Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Современа Перница За Фрлање, од
zoom_in

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Современа Перница За Фрлање, од

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компанијата ахгли Шарена Внатрешна Квадратна Јаглеродна Сива Перница За Фрлање, 18 инчи на 18 инчи. Стилска перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 18х18 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Избор на купувачи..