• Неодамнешно
Убава Комична Семејна Божиќна Пижама Што Одговара На Пижами Цртан Филм Елен Со Качулка Божиќ Едноделна Облека За Спиење За Мама Тато Деца Бебе
zoom_in

Убава Комична Семејна Божиќна Пижама Што Одговара На Пижами Цртан Филм Елен Со Качулка Божиќ Едноделна Облека За Спиење За Мама

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификација : . Материјал состав : памук. Должина на ракавот (см) : Целосна. Тип на шема : Печатени. Тип на јака : кружен врат. Модел : лабава тип. Сезона : Зима. Дебелина : Нормално. Пол : ЖЕНИ. Тип На Производ : Пижами. Пакет вклучени : . 1 парчиња х пижами. Големина : . Бебе Големина биста должина Ракав. 3-6М 53см/20.87 "57см/22.44" 24см/9.45". 6-9М 54,5 см/21,46 "61см/24,02" 25см/9,84". 9-12м 56см/22.05 "65см/25.59" 27см/10.63". 12-18м 58см/22.83 "70см/27.56" 29см/11.42". 18-24М 60см/23.62 "75см/29.53" 31см/12.2". Детска Големина биста должина Ракав Половината. 2-3Ј 61см/24.02 "78см/30.71" 31см/12.2 " 91см/35.83". 3-4,65 см/25,59 "88 см/34,65" 35 см/13,78 " 96 см/37,8". 4-5Ј 67см/26.38 "93см/36.61" 37см/14.57 " 101см/39.76". 6-7Ј 72см/28,35 "103см/40,55" 41см/16,14 " 106см/41,73". 8-9Ј 78см/30.71 "112см/44.09" 30см/11.81 " 67см/26.38". Мамо Големина биста должина Ракав Половината. С 97см/38.19 "143см/56.3" 57см/22.44 " 91см/35.83". М 102см/40.16 "146см/57.48" 58см/22.83 " 96см/37.8". L 107cm/42.13 "149cm/58.66" 59cm/23.23 " 101cm/39.76". XL 112cm/44.09 "152cm/59.84" 60cm/23.62 " 106cm/41.73". Тато Големина биста должина Ракав Половината. М 108см/42.52 "157см/61.81" 64см/25.2 " 104см/40.94". L 114cm/44.88 "160cm/62.99" 65cm/25.59 " 110cm/43.31". XL 120cm/47.24 "164cm/64.57" 66cm/25.98 " 116cm/45.67". XXL 126cm/49.61" 167cm/65.75" 67cm/26.38" 122cm/48.03 " Материјал : Висококвалитетна памучна ткаенина, мека и удобна, топла во студениот ден. Семејни Соодветни Пижами-Соодветни пижами за возрасни, момчиња, девојчиња, мали деца, доенчиња. Карактеристика : качулка, едноделен ромпер, патент, печатење елени, комплет пижами што одговараат на семејството, комплет пижами за божиќно семејство, божиќен комбинезон за семејни пижами, семејни божиќни пижами, комплети за појавување на семејни божиќни пижами, божиќни пижами. Целото семејство одговара на божиќни пј, одлично за божиќна фотографија, ден на семејството итн. Секој комплет од оваа семејна пижама се продава поединечно, а детскиот комплет е унисекс одговара. Поштенски дуксер - пижами со пријатна хауба, долг ракав, се загреваат во зима. Ве молиме проверете ја табелата со големини што ја дадовме на сликите.

Избор на купувачи..