• Неодамнешно
Женски Летни Секојдневни Чизми Јога Панталони Бодикон Танц Тренингот Со Висок Струк Панталони Со Џебови Темно Виолетова Л
zoom_in

Женски Летни Секојдневни Чизми Јога Панталони Бодикон Танц Тренингот Со Висок Струк Панталони Со Џебови Темно Виолетова Л

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 100% Полиестерски Бои : Темно Виолетова,Темно Сина,Бела,Каки,Зелена,Кафеава Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ Шема : Цврста Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски панталони; панталони за жени; Женски шорцеви; Комбинезони за жени; ленени панталони жени лето; карго панталони жени; Хеланки; Стил На Јога Панталони : Секојдневен; Модна Сезона : Лето; Fall; Пролетна Пригода : Плажа,Одмор, патување, работа, одмор, Секојдневно Секојдневно, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Еез Женски Панталони Материјал : Женските Панталони Се Изработени Од Удобен И Мек 100% ПОЛИЕСТЕР. Опуштените и удобни панталони со добро растегливо ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : женски 2023 летни панталони за јога со чизми обичен бодикон цврст тренинг за танцување панталони до глуждот со џебови панталони со висок струк за жени. Женските панталони можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Повод : Најдобри празнични подароци за девојки или ќерка што ги сакате. Одлично за секојдневно носење, одмор, училиште, уметничка фотосесија, семеен собир. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Сигурен сум дека ќе ви се допадне нашата облека!. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Избор на купувачи..