• Неодамнешно
Хогс Од Фајф Штрутер В П Патент Преку Јакна Тегет Мала Сина Боја
zoom_in

Хогс Од Фајф Штрутер В П Патент Преку Јакна Тегет Мала Сина Боја

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стилски, модерен изглед на оваа јакна за снимање, 100% водоотпорен со чисти дизајнерски линии и водоотпорен патент до предниот џеб помагаат да се направи оваа одлична, цврста јакна што настапува. 90% полиестер/10% најлон капки мембрана. Полн патент напред. Полиестерска мрежа поставата. Телефонски џеб со водоотпорен патент. 2 странични џебови. Фиксна хауба. Хогс Од Фајф Штрутер В / П Патент Преку Јакна Тегет Мала Сина Боја.

Избор на купувачи..